INGBANK (windows)

INGBANK

INGBANK
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

INGBANK Windows 8 uygulaması ile bankacılık işlemlerinizi yapabilir, tek dokunuşla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

INGBANK Windows 8 uygulaması, bankacılık işlemlerinizi güvenli bir ortamda gerçekleştirmenize yardımcı olur ve tek dokunuşla kredi başvurusu yapma, finansal araçlara ulaşma, ürün ve hizmet satın alma imkanı tanır.

INGBANK’ın Windows 8 platformu için hazırladığı bankacılık uygulaması modern ve basit arayüz ile gelmektedir. Ana menü kullanıcı işlemleri ve başvurular olmak üzere 2 sekmeden oluşmaktadır. Kullanıcı işlemleri bölümünden internet şubesine tek dokunuşla erişebilir ve bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yakınınızdaki INGBANK Şube ve ATM’lerinin yerini öğrenebilir ve harita üzerinden bakabilirsiniz. Hesaplama araçları menüsünden ihtiyaç ve taşıt kredisi hesaplama, döviz çevirici gibi yararlı araçlara ulaşabilirsiniz. Başvurular bölümünden ise tek dokunuşla ihtiyaç kredisi, bonus kredi kartı, pegasus kredi kartı, ING turuncu hesap, taşıt kredisi, ING günlük paket başvurusu yapabilirsiniz.

INGBANK’ın resmi Android  ve iOS uygulamasını indirerek, bankacılık işlemlerinizi dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR