InSpectre (windows)

InSpectre

InSpectre
ÜCRETSİZ
İndir 0.10 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InSpectre ile bilgisayarınızın performansının Meltdown ve Spectre yamalarından sonra ne kadar düşeceğini görebiliyorsunuz

InSpectre, kısa bir süre önce duyurulan Meltdown ve Spectre güvenlik açıkları karşısında geliştirilen bir tespit ve analiz programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir güvenlik açığı tespit programı olan InSpectre, temel olarak bilgisayarınızın donanımını inceliyor ve bilgisayarınızın Meltdown ve Spectre güvenlik açıkları karşısında güvende olup olmadığını size raporluyor. Bunun yanında InSpectre bilgisayarınızın performansının Meltdown ve Spectre yamaları yapıldıktan sonra ne kadar düşeceği konusunda da bilgi veriyor.

InSpectre, size Meltdown ve Spectre açıklarının etkisi konusunda detaylı bilgiler sunmakta. Programın kullanımı bir hayli basit, InSpectre'yi indirdikten sonra çalıştırabilmek için kurmanız gerekmiyor ve direkt olarak program başlıyor. Sonrasında size bilgisayarınızın Meltdown ve Spectre'den etkilenip etkilenmediği, performans kaybının ne derecede olacağı gösteriliyor. Açıklama bölümünü aşağı kaydırdıkça detaylı açıklamalara ulaşabiliyorsunuz.

InSpectre'nin dosya boyutu da oldukça düşük. Programın dikkat çeken özelliği ise Meltdown ve Spectre yamalarını indirdiyseniz, bu yamaları devre dışı bırakmanıza izin vermesi. Eğer bilgisayarınıza hassas bilgiler girmiyorsanız, bilgisayarınızın performansının düşmesini önlemek adına bu özelliği kullanabilirsiniz.

YORUMLAR