ISO to USB 1.6 (windows)

ISO to USB

1.6
ISO to USB
ÜCRETSİZ
İndir 1.65 MB
0  
2  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  102,096

 • Üretici

  ISOTOUSB.com

ISO to USB USB belleklerinize iso kalıplarını yazdırmanızı mümkün kılan bir iso yazdırma programıdır

ISO to USB kullanıcılara Windows kurulum USB'si hazırlama yani bootable USB oluşturma konusunda yardımcı olan bir iso yazdırma programı.

ISO dosyası USB'ye nasıl atılır?

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir Windows kurulum USB'si hazırlama programı olan ISO to USB temel olarak bilgisayarınızda oluşturduğunuz iso formatındaki kalıp dosyalarını USN flash belleklerinize ve taşınabilir hard disklerinize yazdırmanızı mümkün kılıyor. iso dosya formatı aslında geniş kapsamlı arşiv dosyalarını ifade etmektedir. Bu arşiv dosyaları içerisine genellikle CD veya DVD gibi optik medyalardaki dosyalar sıkıştırılıyor. Sonrasında ise bu iso kalıpları başka disklere yazdırılıyor ve CD ve DVD'ler kopyalanabiliyor. Bir iso kalıbı oluşturmak için CD/DVD gibi medyalardaki dosyaları kullanabileceğiniz gibi bilgisayarınızdaki dosyaları da iso arşivi içerisine alabiliyorsunuz. Böylece bilgisayarınızdaki dosyaları da optik medyalara iso kalıpları aracıyla yazdırabiliyorsunuz. Böylelikle kolay biçimde USB'den format atma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ISO to USB hazırladığınız veya sahip olduğunuz iso dosyalarını sadece optik medyalar haricinde USB depolama birimlerine de yazdırmanıza imkan veriyor. ISO to USB ile standart iso kalıplarının yanısıra önyüklenebilir Windows kurulum CD/DVD'lerinin iso kalıplarını da USB disklerinize yazdırabiliyorsunuz. Bu sayede USB diskinizi kullanarak bilgisayarında Windows kurulumu yapabiliyorsunuz.

ISO to USB'nin özellikleri şu şekilde:

 • BOOTMGR ve NTLDR boot modları desteklenmekte
 • FAT, FAT32, exFAT, NTFS dosya sistemleri desteklenmekte
 • Kolay ve anlaşılır arayüz

YORUMLAR