Jukebox Radio (windows)

Jukebox Radio

Jukebox Radio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jukebox Radio, yerli ve yabancı popüler radyo kanallarını ücretsiz, reklamsız, kesintisiz olarak dinleyebileceğiniz tamamen Türkçe radyo uygulamasıdır.

Jukebox Radio, Windows 8 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış tamamen Türkçe ve modern, basit ve reklamsız bir kullanıcı arayüzü ile gelen harika bir radyo uygulamasıdır. O anki ruh halinize en uygun radyo istasyonlarını tek dokunuşunuzla önünüze seren uygulamada Türkiye haricinde 7 ülkenin en çok ilgi gören radyo kanallarını da dinleyebiliyorsunuz.

Reklam ve dinleme kısıtlaması olmadan sevdiğiniz radyo istasyonlarını doyasıya dinleyebileceğiniz Jukebox Radio’da Türkiye, Polonya, Fas, Almanya, Hollanda, Avustralya, Amerika ve Bulgaristan’ın en çok dinlenen radyo kanallarını yüksek kalitede ve kesintisiz olarak dinleyebilir, kategoriler alanına geçerek Türkçe pop, Türkçe slow, Yabancı pop, Klasik müzik, Jazz, Dini, Hitler, Rap, Çocuk türlerinden dilediğinizi seçebilir ve o anki ruh halinize uygun şarkılara tek dokunuşla ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz kanalları favoriler listesine alabilir, uygulamaya bir sonraki girişinizde dinlemekten en çok keyif aldığınız radyo kanallarına hızlıca ulaşabilirsiniz. Tabii ki kanal ara bölümünden sevdiğiniz kanalları anında bulmanız da mümkün.

Bulunduğunuz konumu tespit ederek yaşadığınız şehirde en çok dinlenen radyo kanallarını gösterme özelliğini de sahip olan uygulama, kilit ekranında çalma desteği sunuyor. Hatta bekleme ekranına tıklayarak uygulamanın kilit ekranınızda nasıl görüneceğini ön izleyebiliyorsunuz.

Jukebox Radio, ücretsiz olması, rahatsız edici reklamlar sunmaması, kesintisiz dinleme imkanı vermesi, modern ve kullanımı basit arayüz sunması yönünden Windows 8 platformundaki en başarılı Türkçe dil desteği sunan radyo uygulaması diyebilirim.

YORUMLAR