KEGA Fusion 3.64 (windows)

KEGA Fusion

KEGA Fusion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PC üzerinden Sega Genesis/Mega Drive, 32x, Mega CD, Master System, SG-1000 ve SC-3000 sistemlerini çalıştıran etkileyici bir emülatör.

Sadece Fusion ismiyle de anılan KEGA Fusion, Windows için tasarlanmış olan en başarılı SEGA emülatörü. Mega CD, 32x, Game Gear, Master System oyunlarını da sorunsuz bir şekilde çalıştırmayı başaran bu retro paketi. Türünün örneklerini aşan özellikleriyle dikkat çelen Fusion, internet üzerinden oyun ve video kayıt seçeneklerine odaklanmıyor, ancak optimizasyon ayarları konusunda gerçekten rakipsiz. 2x SaI ve benzeri grafik filterelerini kapsayan bu emülatör sayesinde piksel görünümleri yumuşatmanız da mümkün.

SEGA oyunlarını oynarken birçok emülatör ses aktarımı konusunda çuvallarken Fusion ile bu probleme rastlamak pek mümkün olmuyor. Yamaha YM2612 kodlamaları başarılı olan bu emülatör, konsol oyuncuların aradığı ses kalitesini sunmak konusunda muhteşem bir performans sergiliyor.

SEGA Saturn öncesi çıkan neredeyse tüm oyun kütüphanesini çalıştırabilen bu emülatör, her konsol için kullanacağınız ortak arayüz sayesinde her defasında karışıklık yaratmayacak bir kullanım kolaylığı sunuyor. Kusursuz bir SEGA deneyimi arayanlar için en iyi seçenek olduğunu düşündüğüm KEGA Fusion, mutlaka kullanılması gereken bir emülatör.

ARTILAR

Ücretsiz

Kusursuz emülasyon

SEGA Saturn öncesi tüm platformları destekliyor

EKSİLER

Video kayıt seçeneği yok