Kuveyt Türk (windows)

Kuveyt Türk

Kuveyt Türk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kuveyt Türk Windows 8 uygulaması ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin ikinci özel finans kurumu olarak 1989’dan bu yana faaliyet gösteren Kuveyt Türk’ün Windows 8 platformu için hazırlanmış uygulaması ile bankacılık işlemlerinizi şubeye gitmeden hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk Windows 8 uygulaması, sizi internet bankacılığı sayfasına yönlendirerek bankacılık işlemlerinizi güvenlik endişesi duymadan gerçekleştirmenizi sağlar. Bankacılık işlemlerinizi yapmanın haricinde devamlı olarak güncellenen finans haberlerine göz atabilir, kur bilgilerine ulaşabilir, finansman ve kar payı hesaplayabilir, yakınınızdaki Kuveyt Bankası Şube ve ATM’lerinin yerini öğrenebilirsiniz. Ayrıca Kuveyt Türk Bankası’nın resmi Twitter, Facebook ve YouTube hesabına ulaşabilirsiniz.

Katılma hesabı, sağlam emeklilik sistemi gibi Kuveyt Türk’ün müşterilerine sunduğu hizmetler hakkında da bilgi alabileceğiniz uygulamanın arayüzü de son derece modern ve sade. Eğer bir Kuveyt Türk Bankası müşterisi iseniz resmi uygulamasını Windows 8 tablet veya masaüstü bilgisayarınıza kesinlikle indirmelisiniz.

YORUMLAR