Macrorit Disk Partition Expert Free 3.8.0 (windows)

Macrorit Disk Partition Expert Free

Macrorit Disk Partition Expert Free
ÜCRETSİZ
İndir 4.56 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Macrorit Disk Partition Expert Free, disk inceleme, bölümleme ve sorunları giderme gibi işlemleri ücretsiz olarak yapabileceğiniz yararlı bir program.

Macrorit Disk Partition Expert Free, disk bölümlendirme ve yönetimi için kullanabileceğiniz güçlü ve ücretsiz programlardan bir tanesi.

Özellikle sistem bölümü, az yer kalan disk problemlerini çözme, dik üzerindeki boş alan yönetimi gibi işlemler için kullanabileceğiniz yazılımın pek çok versiyonu bulunuyor fakat sadece ev sürümü ücretsiz olarak sunuluyor. Çok daha geniş ve detaylı özelliklere ihtiyaç duyuyorsanız, muhtemelen programın bu sürümü size yeterli olmayacaktır.

Basit disk bölümlendirme özelliği dışında ücretsiz olarak gelişmiş özellikler barındıran Macrorit Disk Partition Expert Free, elektrik kesintilerinde ve büyük veri kaybı risklerinde sabit diskinizi koruyabiliyor. Programı kullanarak veri kaybetme korkunuzu yok edebilirsiniz.

Programın Özellikleri:

  • Ortak disk bölümleme problemlerini ücretsiz olarak çözme
  • Diğer disk bölümleme programlarına göre çok daha kolay kullanım
  • Ücretsiz bir yazılıma göre gelişmiş fonksiyonlar içermesi
  • Hızlı çalışma
  • Tamamen ücretsiz

Eğer ücretsiz olarak basit anlamda kullanabileceğiniz bir disk bölümleme, inceleme ve yönetim programı arıyorsanız Macrorit Disk Partition Expert Free programını bilgisayarlarınıza indirerek sorunsuz kullanabilirsiniz.

YORUMLAR