MacX DVD Ripper Pro 7.5.5 (windows)

MacX DVD Ripper Pro

MacX DVD Ripper Pro
ÜCRETSİZ
İndir 28.76 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MacX DVD Ripper Pro, bilgisayarınıza takacağınız DVD'leri kopyalayarak farklı formatlara dönüştürebileceğiniz kullanışlı ve profesyonel bir yazılımdır.

MacX DVD Ripper Pro, DVD riplemek için kullanabileceğiniz en hızlı programlardan bir tanesidir. Benzer türdeki programlar sadece bilgisayarınız için kopyalama işlemi yapıyor olsa bile, bu program ile DVD'lerinizi iPhone, iPad, Android mobil cihazlar, Microsoft Surface ve Windows Phone'lar için de ripleyebiliyorsunuz.

Özellikle değerli DVD'lerinizi bilgisayarınıza yedekleyerek sürekli kullanmanızı ve DVD'nizin yıpranmamasını sağlayan program, bu sayede DVD'lerinizi arşivleyebilmeniz için olank sağlıyor.

DVD içerisindeki videoların orjinal kalitesinde kopyalam işlemi yapan program FLV, AVI, MP4, WMV, MOV ve MPEG gibi popüler formatları desteklemektedir. Programın artılarından bir tanesi ise korumalı DVD'lere erişerek onları da kopyalamanızı sağlamak. Şifrelenmiş yada kopyalama koruma DVD'lerinizi bu program sayesinde bilgisayarınıza yada diğer mobil cihazlarınızarahatlıkla yedekleyebilirsiniz.

Programın hızı konusunda bilgi vermek gerekirse, 2 saatlik bir DVD'yi kopyalamanız ortalama 5 dakika sürmektedir. Bu süre diğer Rip programları ile karşılaştırıldığında çok daha düşük bir süre olarak göze çarpıyor.

DVD koleksiyoncuları için vazgeçilmez programlardan biri olan DVD Ripper Pro for Windows'u ücretsiz olarak indirerek deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Programı beğenmeniz durumunda ise tam versiyonunu satın alarak sınırsız kullanabiliyorsunuz.