Mail Attachment Downloader 2.4 (windows)

Mail Attachment Downloader

2.4
Mail Attachment Downloader
ÜCRETSİZ
İndir 2.63 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mail Attachment Downloader ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir e-posta eki indirme yazılımıdır

Mail Attachment Downloader eğer yoğun bir e-posta trafiğine sahipseniz e-posta ekleri indirme konusunda size pratik ve hızlı bir çözüm sunacak bir dosya indirme yöneticisi.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Mail Attachment Downloader kullanarak e-pos ekleriniz için toplu indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede zamandan kazanarak verimliliğinizi artırabilirsiniz. Mail Attachment Downloader sade bir arayüze sahip. Program e-posta eki indirme işlemi için çeşitli yapılandırma seçenekleri de sunuyor. Mail Attachment Downloader ile e-posta eklerini indirirken ilk olarak e-posta hesabınızı ve şifrenizi programa giriyorsunuz. Sonrasında ise indirilen e-posta eklerinin bilgisayarınızda depolanacağı klasörü belirliyorsunuz.

Mail Attachment Downloader ile e-posta hesabınızın gelen kutusundaki bütün e-posta eklerini bilgisayarınıza toplu olarak aktarırken e-posta eklerine e-postayı gönderenin ismini, e-posta konusunu, tarihi veya görsel ismini ekleyebiliyorsunuz. Bunun yanında programı her e-posta gönderene özel bir depolama klasörü açacak şekilde yapılandırabilirsiniz.

Mail Attachment Downloader ile indirilecek e-posta eklerini filtreleyebilmeniz mümkün. Yazılımın filtremele aracını kullanarak dosya türü, dosya boyutu, e-posta gönderim tarihi gibi filterele bağlı olarak e-posta eklerini indirebilirsiniz.

YORUMLAR