McDonald's Türkiye (windows)

McDonald's Türkiye

McDonald's Türkiye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

McDonald's Türkiye'nin resmi Windows 8 uygulamasıdır.

McDonald's Türkiye Windows 8 uygulaması ile ürünleri inceleyebilir, AloServis üzerinden siparişi verebilir, restoranlarla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Fast food ürünlerini tercih eden biriyseniz tabletinizde de kullanabileceğiniz resmi McDonalds uygulamasını kesinlikle öneririm.

McDonald’s Türkiye uygulaması ürün, restoranlar ve AloServis bölümlerinden oluşmaktadır. Ürünleri kategorilere göre görüntüleyebilir, ürün tanıtımlarına ulaşabilir, ürün siparişi verebilir, ürün besin değerlerini öğrenebilirsiniz. Restoranlar bölümünden yakınınızdaki McDonald’s restoranlarının yerini öğrenebilir ve yol tarifi alabilir, restoranın açılış ve kapanış saatini öğrenebilir, dışını gezinebilirsiniz. AloServis üyeliğinizi oluşturarak siparişlerinizi hemen vermeye başlayabilirsiniz. Siparişinizi anbean takip edebilir, tarafınıza ne zaman ulaşacağını öğrenebilirsiniz. Siparişiniz veya ürünler hakkında bir sorunla karşılaşırsanız canlı destek ekibine sorununuzu bildirebilirsiniz.

Sade ve akıcı kullanıcı arayüzü ile gelen McDonald's Türkiye uygulamasını fast food ürünlerini sıklıkla tercih eden veya arada kaçamak yapmak isteyen kişilere önerebilirim.

YORUMLAR