Mirekusoft Install Monitor 2 2.0.292.0 (windows)

Mirekusoft Install Monitor 2

Mirekusoft Install Monitor 2
ÜCRETSİZ
İndir 3.27 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mirekusoft Install Monitor 2, bilgisayarınızdan silemediğiniz programları kolayca kaldırmak ve bilgisayarınızın performansını düşüren programramları tespit ederek gerekli işlemleri yapmanızı sağlayan yararlı bir yazılımdır.

Bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz programlar bir çok dosyayı beraberinde getirerek sisteminizin içine yerleşir. Fakat bu programları silmek istediğinizde yüklenen tüm bu dosyalar sisteminizden kaldırılmaz ve bilisayarınızı yavaşlatır. Bilgisayarınızda bulunan programları kaldırsanız bile arkasında gerekli olmayan ve asla kullanmayacağınız fakat otomatik olarak arka planda çalışan dosyalar bırakır. Bilgisayarınızın yavaşlamaması ve gereksiz dosyaların tamamen silinmesi için Mirekusoft Install Monitor 2 programını kullanabilirsiniz.

Mirekusoft Install Monitor 2, bilgisayarınızdan silemediğiniz programları silmenizde yardımcı olur. Bunun dışında silinen programların sisteminizde bıraktığı gereksiz dosyaları da tespit ederek siler. Bu işlem sayesinde bilgisayarınızın performansında bir düşüş yaşanmaz. Bilgisayarınızın yavaş açılmasından şikayetçi iseniz, Mirekusoft Install Monitor 2 sistem kaynaklarını çok fazla kullanan programları belirleyerek bilgisayarınızın daha hızlı açılmasını da sağlayabiliyor. İstenmeyen programları tespit ederek silmenizde yardımcı olan program, eski versiyona sahip olan programların da problem çıkarmalarını engelliyor.

Bilgisayarınızın genel anlamda performansının düşmesini engelleyen program ile hem istemediğiniz programları kolaya silebilir, hem de daha temiz bir bilgisayar sahibi olabilirsiniz. Eğer çok fazla program kullanıyorsanız ve test ediyorsanız, Mirekusoft Install Monitor 2'yi kullanarak tüm bu programları rahatlıkla kontrol edebilir ve sistem kaynaklarınızda aşırı yüklenmeler olduğunda görerek müdahale edebilirsiniz.

Bir çok bilgisayar kullanıcısı sabit olarak kullandığı programların bilgisayar başlangıcında otomatik olarak açıldığı için yavaş başladığını bilmez. Fakat bilgisayarlarınızın yavaş açılma sebeplerinden en büyüğü budur. Örneğin 5 farklı program kullanıyorsunuz ve bu programların hepsi açılışta başlatılıyorsa, bilgisayarınız açılma esnasında hepsini çalıştırmaya çalışarak oldukça yorulacak ve bu süreci zor atlatacaksınız. Fakat bu kullandığınız programların bilgisayarınızı açtığınız gibi kullanıma hazır olmaları gerekmiyorsa, kapatarak bilgisayarınızın daha hızlı başlamasını sağlayabiliyorsunuz. Ayrıca nadiren kullandığınız programların çok fazla sistem kaynağı kullandığını tespit ederseniz, alternatif program arayışlarına girebilir veya programı kaldırarak bilgisayarınızın daha rahat ve hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

1 aylık süre boyunca ücretsiz kullanarak deneyebileceğiniz programı, bu süre sonunda beğenirseniz satın alarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Fakat ücret ödemek istemiyorum derseniz programın 1.1 versiyonunu üretici adresi üzerinden indirerek kişisel kullanım amaçlı bilgisayarlarınızda sınırsız olarak ücretsiz kullanabilirsiniz.