Movavi Media Player 3.1 (windows)

Movavi Media Player

3.1
Movavi Media Player
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 28.15 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Movavi Media Player ile 3 boyutlu filmlerinizi oynatabilirsiniz

Movavi Media Player kullanıcılara standart video oynatma ve müzik çalma işlevlerinin yanında 3 boyutlu film oynatma imkanı da veren bir medya oynatıcıdır.

3 boyutlu filmleri televizyonlarımızda genelde rahatça oynatabilsek de kimi zaman format uyumsuzlukları gibi nedenlerden ötürü bazı 3 boyutlu filmleri televizyonumuzun medya oynatıcısı görüntülemeyebiliyor. Eğer televizyonumuz herhangi bir medya oynatıcıya sahip değilse veya bilgisayarımızı medya oynatıcı olarak kullanıyorsak 3 boyutlu filmleri oynatmak için bize özel bir çözüm gerekmektedir.

İşte Movavi Media Player bize bu özel çözümü sunan bir programdır. Movavi Media Player hem 3 boyutlu filmleri görüntüleyebilmenize imkan tanıdığı gibi 2 boyutlu filmleri 3 boyuta çevirerek 3 boyut destekli televizyon veya monitörünüzde oynatabiliyor.

Movavi Media Player video veya ses dosyalarını oynatırken çalma listeleri oluşturmanıza imkan tanımakta. Altyazı desteğine sahip program hemen hemen bütün video ve ses formatlarını desteklemekte. Programın sahip olduğu güzel bir özellik ise video oynatma işlemi bitince bilgisayarın ne yapması gerektiğini belirlemenize imkan vermesidir. Video oynatma işlemi bitince bilgisayarınızın uykuy moduna geçmesini veya kapanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece yorgun olduğunuz zamanlarda açtığınız filmler bitmeden uyuyakalırsanız bilgisayarınızın film bitince otomatik olarak kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Movavi Media Player video oynatma sırasında gerçek zamanlı olarak video filtrelerini değiştirebilmenize imkan tanıyor. Bu sayede videoların renk ayarlarını değiştirerek karanlık sahneleri daha aydınlık hale getirebilirsiniz.

Not: Program kurulum esnasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ek yazılımlar yükleme önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:

YORUMLAR