My Collage (windows)

My Collage

My Collage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Collage, özel günler için hazır şablonlar ve özel kolaj bölümü içeren popüler bir Windows 8 uygulaması.

My Collage, Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza indirip kullanabileceğiniz kolaj yapma uygulamaları arasında en basiti ve ücretsiz olmasına rağmen oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Windows platformunda birkaç günde binlerce indirmeye ulaşan bir fotoğraf kolaj uygulaması olan My Collage’da hazır şablonlar ve fotoğraf kareleri yardımıyla sadece saniyeler içerisinde eğlenceli kolajlar hazırlayabiliyorsunuz. Yılbaşı, Sevgililer Günü, Doğum Günü gibi özel günlere özel çok sayıda hazır şablona ek olarak rengarenk arkaplanlar sunan kolaj bölümünü içerisinde barındıran uygulamada hazırladığınız kolajlara dilediğiniz bir yazıyı da ekleyebiliyorsunuz. Yazı tipi, rengi, yönü gibi yazıyı kolajın en güzel yerine yerleştirmenize ve en güzel şekilde durmasına izin veren tüm seçenekler mevcut ancak bazı şablonlardaki yazılar önceden yazıldığından değiştiremiyorsunuz. Bu da açıkçası böylesine bir uygulamada kötü olmuş ve beğenmediğim.

Sevdiklerinize göndermek üzere rengarenk kolajlar hazırlayabileceğiniz uygulamanın kullanımı da arayüzü kadar basit. Sol tarafa dizili şekilde karşınıza çıkan hazır şablonlardan dilediğinizi seçtikten sonra tek yapmanız gereken tablet veya bilgisayarınızda bulunan fotoğrafı seçerek uygulamaya aktarmak. Sonrasında dilerseniz “AddText” seçeneği ile kolajınıza yazı ekleyebilirsiniz.

Hazırladığınız kolajları Facebook arkadaşlarınızla hızlıca paylaşabilmeniz için de bir seçenek sunan My Collage, sadece Windows platformunda karşımıza çıkıyor. Uygulama içerisindeki şablonlar paintte hazırlanmış gibi dursa da kullanılmayacak kadar kötü bir kolaj uygulaması değil.

YORUMLAR