My Disk Wiper 1.10 (windows)

My Disk Wiper

My Disk Wiper
ÜCRETSİZ
İndir 0.12 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızın diskinde bulunan tüm verileri tek seferde bu programı kullanarak ortadan kaldırabilirsiniz.

Bilgisayarlarımızda bulunan bilgilerin, dökümanların, belgelerin ve diğer tüm multimedya dosyalarının hep birlikte silinmesi bazen acemi kullanıcılar için sorun olabiliyor ve format atma işlemini bilmeyen kullanıcılar için bu durum daha da zor oluyor. Aynı zamanda, formatın disk boyutuna göre biraz fazla zaman alabilmesi nedeniyle anında dosya temizleme işlemleri için çok uygun olmadığını da belirtmek gerek.

My Disk Wiper programı, en deneyimsiz kullanıcıların bile anında bilgisayarlarındaki diskleri tamamen temizlemelerini sağlayabilen etkili bir dosya silme programı. Ancak programın tüm diskteki verileri tek seferde silebilmesi nedeniyle dikkatli bir şekilde yaklaşmanızı öneriyorum.

Ücretsiz olarak sunulması ve arayüzünün de hemen alışabileceğiniz şekilde düzenlenmesi nedeniyle kullanırken bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum. Programda bir önlem olarak sistem diskini temizlemeniz engellenmiş durumda ve Windows'un kurulu olduğu diski tamamen temizleyebilmek ve dosyalardan arındırmak için gerekli seçenekleri kullanarak bu engeli açmanız gerekiyor.

Program her ne kadar diskinizi verilerden arındırabilse de, silinen bilgileri geri getirme programları tarafından bu bilgilere yeniden erişim sağlanabilir. Bu nedenle tamamen güvenli bir uygulama olduğunu düşünmek de yanlış olacaktır ancak geçici olarak herşeyin silinmesi gerekirse güvenle kullanabilirsiniz.

YORUMLAR