Norton Identity Safe 2014.7.11.42 (windows)

Norton Identity Safe

Norton Identity Safe
ÜCRETSİZ
İndir 31.17 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Norton Identity Safe ile kullanıcı adı ve parolaları şifreli olarak saklayabilir, şifreli notlar tutabilir ve formları otomatik olarak doldurabilirsiniz.

Norton'un parola yöneticisi Identity Safe, sitelere daha hızlı ve güvenli giriş yapmanızı sağlıyor. Norton Identity Safe'i 1 Ekim'e kadar indirenler ücretsiz olarak yararlanabilecek. Daha sonra uygulama ücretli olacak.

Norton Identity Safe çapraz platform ve çapraz tarayıcı desteği sunuyor. Yani uygulama Windows, Android, iOS ortamlarında ve Google Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari tarayıcılarıyla uyumlu çalışıyor.

Platform özgürlüğü sayesinde kullanıcı adı ve şifrelere her yerden ulaşılabiliyor. Kullanıcı adlarını ve parolaları şifreleyerek saklayan Norton Identity Safe internette daha güvenli gezinmenizi de sağlıyor. Norton'un site URL'lerini denetleyen aracıyla girmek istediğiniz sitelerin tehlikeli olup olmadığını söyleyebiliyor. Ayrıca uygulamayı kullanırken gezdiğiniz siteleri sosyal ağlarda kolayca paylaşabiliyorsunuz. Uygulamayla notlar tutmak ve bu notları güvenli bir şekilde saklamak mümkün. Güvenli olduğu kadar işlevsel de olan Norton Identity Safe ile sitelere kayıt olurken girmeniz gereken form bilgilerini uygulamaya kayıt ederek otomatik form doldurma özelliğinden faydalanabilirsiniz.

YORUMLAR