Ntfs Drive Protection 1.2 (windows)

Ntfs Drive Protection

1.2
Ntfs Drive Protection
ÜCRETSİZ
İndir 0.64 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınıza takılı olan NTFS disk sürücülerini bu programı kullanarak kilitleyebilir ve güvenliklerini sağlayabilirsiniz.

NTFS Drive Protection programı, bilgisayarlarımızda sık sık ihtiyaç duyduğumuz dosya güvenliğini sağlayabilmek için kullanabileceğiniz programlar arasında yer alıyor. Pek çok kullanıcı, tüm dosya ve dizinlerine serbest izin kullandığı için maalesef zararları yazılımlar ya da kullanıcılar bu dosyalara ulaşabiliyorlar ve veri kayıpları yahut hırsızlıkları ile karşılaşmamıza neden oluyorlar.

Uygulamayı kullanarak hedef sürücünüzün erişim izinlerini kısıtlayabilir, böylece herhangi bir işlem gerçekleştirilmesini engelleyebilirsiniz. Hedef sürücülerin NTFS formatında olması bu konuda dikkat etmeniz gerekenler arasında. Tek bir tıklamayla tüm sürücüyü kilitleyebilmeniz sayesinde sizin haricinizde hiç bir uygulama ya da kişi diskteki verilere erişim sağlayamayacaktır.

Ayrıca USB'den bağlı olan disklerin formatlanması, yönetilmesi ve sürücü özelliklerinin görüntülenmesi konusunda da aktif olan program, tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve kolay bir kullanıcı arayüzüne sahip.

YORUMLAR