NTFSLinksView 1.16 (windows)

NTFSLinksView

NTFSLinksView
ÜCRETSİZ
İndir 0.04 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızın NTFS sabit disklerinde saklanan tüm dosya ve dizinlerin bir listesini almak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program.

NTFSLinksView programı, bilgisayarınızın sabit diskinde NTFS dosya sistemi ile saklanan dizin ve dosyaların aralarındaki sanal linkleri size gösterebilen ücretsiz programlardan bir tanesi ve özellikle bilgisayar programcılığı ile uğraşanların işine yarayabilecek kapasitede diyebilirim. Hem ücretsiz olması hem de oldukça kolay kullanılır, basit bir arayüze sahip olması nedeniyle deneyebileceğinize inanıyorum.

Kurulum gerektirmeyen ve direkt olarak çalışabilen programı böylece flash disklerinizde istediğiniz yere götürebilir ve işlevlerinden faydalanabilirsiniz. NTFSLinksView’ı kullanırken tek yapmanız gereken program içerisinden incelemek istediğiniz klasörü seçmek ve daha sonra size sunulan rapora göz atmak.

Raporda şu bilgiler yer alıyor;

  • Dosya adları
  • Tüm dizin yolu
  • Dosya tipi
  • Hedef yolu
  • Yaratılma tarihi

Sunulan raporlarda yer alan bilgiler dilerseniz çeşitli formatlarda saklanabiliyor ve böylece daha sonra da incelenebilir hale geliyor. Eğer çok fazla sayıda dosya ve klasör ile uğraşıyorsanız bu saklama özelliği sayesinde arama özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

Sabit disklerinizin NTFS olan bölümlerindeki tüm dosya ve dizinlerinizin yollarıyla birlikte bir özetini alabilmek için kesinlikle kullanabileceğiniz en basit programlardan bir tanesi.

YORUMLAR