NTVHava (windows)

NTVHava

NTVHava
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NTVHava, Windows 8 tablet ve bilgisayarlar için detaylı hava durumu uygulamasıdır.

Bulunduğunuz şehrin veya dünya üzerindeki herhangi bir şehrin detaylı hava durumu bilgilerine ulaşabileceğiniz modern bir uygulama arıyorsanız, NTVHava tam da sizin için yaratılmış bir uygulama. İstediğiniz şehrin günlük, saatlik ve haftalık hava durumuna ulaşabileceğiniz gibi nem oranı, rüzgar yönü ve hızı, basınç miktarı hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Modern ve sade arayüz ile gelen NTVHava uygulaması ile birden fazla şehrin hava durumunu takip edebilirsiniz. Haftalık, günlük ve saatlik tahminleriyle sürprizlerle karşılaşmanızı engelleyen uygulamanın “Yaşam” bölümü oldukça ilginç. Sağ tuşa tıklayarak ulaşabileceğiniz bu bölümde o günün hava şartlarına uygun olan ve olmayan etkinlikler sıralanıyor. O günün mangal ve piknik için iyi bir gün olup olmadığını veya etkinliğe gideceksiniz yağmurla karşılaşıp karşılaşmayacağınızı veya o gün hangi hastalıkların gün yüzüne çıkacağını öğrenebilirsiniz.

NTVHava Özellikleri:

  • Türkiye ve Dünya’dan şehirlerin hava durumunu takip edin.
  • İstediğiniz kadar şehrin hava durumunu başlangıç ekranınızdan takip edin.
  • Günlük, saatlik ve haftalık hava raporunu alın.
  • Hissedilen sıcaklığın yanı sıra nem oranı ve rüzgar şiddetini öğrenin.
  • O gün yapılması sakıncalı aktiviteleri öğrenin.

Not: NTVHava uygulaması varsayılan olarak İngilizce dilde görüntüleniyor. Dil seçeneklerinden dili Türkçe olarak ayarlayabilirsiniz.

YORUMLAR