OooPlayer 2.0 (windows)

OooPlayer

2.0
OooPlayer
ÜCRETSİZ
İndir 6.94 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OooPlayer programı sayesinde bilgisayarınızdan sorunsuz bir şekilde müzik dinleyebilir ve radyo kanallarına ulaşabilirsiniz.

OooPlayer programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda yeni bir müzik oynatıcı program arayanların kullanabilecekleri ücretsiz ve açık kaynak kodlu programlar arasında yer alıyor. Hem çok sayıda farklı müzik formatını açabilmesi, hem de sistem kaynakları üzerinde negatif bir etkisinin bulunmaması sayesinde güçlü pek çok alternatife karşı tercih edilebilir hale geliyor.

Programın desteklediği formatlar arasında MP3, FLAC, OGG, WMA, WAV ve pek çok az veya çok bilinen format yer alıyor. Böylece elinizdeki farklı formatlardaki müzikleri açmak konusunda pek bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. OooPlayer'ı kullanırken ekranda yer alan oynatma listesinden faydalanabiliyor, ayrıca isterseniz birden fazla oynatma listesine de sahip olabiliyorsunuz. Arayüzünün sadeliğine rağmen ulaşmak istediğiniz tüm araçlara kolayca erişim sağlaması ve herşeyin ana ekranda olması bazı kullanıcıların hoşuna gidecektir. Ancak daha küçük bir player arayanların alternatiflere göz atması gerekebilir.

Skin desteğine de sahip olan program, böylece arayüzü dilediğiniz görünüme kavuşturmanıza olanak tanıyor ve daha kişisel bir müzik dinleme deneyimi elde edebiliyorsunuz. Ayrıca dinlediğiniz müziklerin sözlerini de bularak arayüzde sunan program, bu sayede sözleri merak edenlerin başka sitelerde gezinmelerine gerek bırakmıyor.

İnternet bağlantınız mevcutsa kendi içerisinde bulunan radyo kanallarını da dinlemenize imkan tanıyan OooPlayer, tabii ki bağlantı olmadan radyo kanallarını oynatamıyor. Kurulum yapmayı sevmeyen kullanıcılar ise taşınabilir sürümü flash disk gibi taşınabilir disklere yükleyerek gittikleri her yerde OooPlayer'ı kullanabiliyorlar.

Yeni bir müzik dinleme programı arayanların kesinlikle göz atmaları gerekenler arasında yer alıyor.

YORUMLAR