ORPALIS PDF Reducer Free 3.0.3 (windows)

ORPALIS PDF Reducer Free

ORPALIS PDF Reducer Free
ÜCRETSİZ
İndir 15.38 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Elinizdeki PDF dosyalarının boyutlarından şikayetçiyseniz onları ORPALIS PDF Reducer Free'yi kullanarak sıkıştırabilirsiniz.

ORPALIS PDF Reducer Free programı, sık sık dökümanlarını PDF formatı halinde saklayan ancak dosyaların boyutlarından sıkıntı duyanlar için hazırlanmış ücretsiz bir araç. Programın temel işlevi PDF dosyalarının boyutlarını küçültmek ve böylece yerden tasarruf yapmanızı sağlamak. Özellikle içeriğinde görsel bulunan PDF'lerin çok yer kapladıklarını düşünürsek, her bilgisayarda olması gereken programlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Program sadece tek tek dosyaları değil, bir klasör içerisinde bulunan tüm PDF dosyalarını tek hamlede optimize edebiliyor. Böylece toplu olarak tüm belgelerinizi sıkıştırabiliyorsunuz. İlk dosya boyutundan yüzde 80 oranda sıkıştırma yapabilen ORPALIS PDF Reducer sayesinde inanılmaz bir yer tasarrufu elde etmek mümkün. PDF'lerin içindeki görselleri de optimize eden ve gereksiz objeleri ortadan kaldıran uygulamayı denemeyi unutmayın.

Sorunsuz ve herhangi bir hata vermeden çalışması sayesinde bilgisayarınızı zorlamadan kullanabileceğiniz programlardan birisi olarak kullanımını öneriyorum.

YORUMLAR