OW Shredder 6.40.713 (windows)

OW Shredder

OW Shredder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OW Shredder sayesinde bilgisayarınızdaki dosyalardan geri dönülemez bir şekilde kurtulabiliyorsunuz.

OW Shredder programı, bilgisayarınızda yer alan dosyaları en verimli ve etkili şekilde tamamen silerek ortadan kaldırabileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve yeni başlayan kullanıcıların bile hemen alışabilecekleri kolaylıkta bir arayüzle birlikte gelen uygulama, böylece tamamen ortadan kaldırmak istediğiniz dosyaların geri dönülemez şekilde silinmesine yardımcı oluyor.

Windows'un kendi dosya silme aracı, maalesef dosyaları sabit diskten sildiğinde o verilerin üzerine herhangi bir şey yazmıyor ve kısa süre sonra diski ele geçirebilecek birisi bu dosyalara sanki hiç silinmemiş gibi yeniden erişebiliyor. OW Shredder ise dosyaların üzerine tekrar tekrar rastgele veriler yazarak bu silme işleminin geri dönülemez olmasını sağlıyor.

Programın hem küçük boyutlu olması hem de hızlı bir şekilde çalışabilmesi sayesinde vakit veya disk alanı kaybetmeden dosya silme işlemlerine başlayabiliyorsunuz. Sürükle bırak desteğine sahip olması ise silinecek dosyaları direkt olarak programın arayüzüne bırakmanızla silme işleminin hemen tamamlanmasını sağlıyor.

Silme algoritmalarının kişiselleştirilebilir olması ve kullanıcıya çeşitli silme operasyonu seçenekleri sunabilmesi sayesinde programın tam olarak dilediğiniz sonucu vermesi de mümkün hale geliyor. İnternet bağlantısı olmadan da çalışabilen ve çok çekirdekli işlemcilerin gücünden faydalanabilen program, dilerseniz silme operasyonları sonucunda elde ettiği istatistikleri de sunabiliyor.

Eğer dosyalarınızı güvenli bir şekilde silme yöntemleri arayışındaysanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR