PEPEE TV (windows)

PEPEE TV

PEPEE TV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PEPEE TV, sevilen çizgi film karakteri Pepee'nin tüm bölümlerini tek bir yerden izleyebileceğiniz bir Windows 8.1 uygulaması.

PEPEE TV, okul öncesinde çocuklara sayı, harf ve şekilleri eğlenceli yoldan öğreten bir çizgi film karakteri olan Pepee’nin tüm bölümlerini tek bir yerden izleme kolaylığı sunan bir Windows 8.1 uygulaması. TRT Çocuk kanalında yayınlanan popüler çizgi filmin bölümlerini YouTube üzerinden izlettiren ücretsiz uygulamada yepyeni bölümlerin yanı sıra Pepee’nin eğlenceli şarkıları da yer almakta.

Türkiye’nin ilk markalaşan ve dünya genelinde başarı sağlayan çizgi film projesi Pepee’nin sıkı bir takipçisi olan bir çocuğunuz veya küçük kardeşiniz varsa PEPEE TV uygulaması oldukça işinize yarayacak. İnternette arama yapmadan sevimli karakterin boş rolde olduğu tüm çizgi filmlere anında ulaşabileceğiniz ve tam ekran izleyebileceğiniz bu uygulamada Pepee’nin çok özel bölümleri, şarkıları ve masalları da bulunmakta. Tabii ki videolar YouTube tarafından sağlandığından yüklenen videonun kalitesi neyse uygulamada da o şekilde izliyorsunuz. Bazen hd kalitede bazense standart ve düşük kalitede videoları rastlıyorsunuz. YouTube’daki Pepee videoları arasından hd olanlar ayıklanıp uygulamaya konulsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Uygulamanın diğer bir eksiği ise reklam içermesi ve reklamların çizgi filmle uzaktan yakından ilgisi olmaması kötü.

Milyonlarca çocuğun severek takip ettiği Pepee’nin tüm bölümlerini bir yerde toplayan PEPEE TV, küçük kardeşinizin ve çocuğunuzun çizgi film krizi tuttuğunda açıp izletebileceğiniz bir uygulama. Eğer çizgi film yerine Pepee’nin boyama, giydirme gibi oyunlarından oluşan bir uygulama arıyorsanız çocukların rahatlıkla kullanabileceği düzeyde ve sevebilecekleri arayüz ile gelen Pepee İle İlk Oyunum’u indirmenizi öneririm.

YORUMLAR