Photo Backup (windows)

Photo Backup

Photo Backup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Photo Backup, sosyal ağlardaki fotoğrafınızı OneDrive hesabınıza kolaylıkla yedekleyebileceğiniz bir uygulamadır.

Photo Backup, Facebook, Instagram, Flickr ve diğer sosyal ağlarda tuttuğunuz fotoğrafları OneDrive hesabınıza yedekleme imkanı tanıyan bir uygulamadır. Windows 8 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlarla uyumlu olan uygulama sayesinde farklı sosyal ağlardaki fotoğraflarınızı tek bir yerden görüntüleyebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz sunulan bir fotoğraf yedekleme uygulaması olan Photo Backup, fotoğraflarınızı OneDrive’a aktardığından ilk açılışta Microsoft hesabınıza giriş yapmanız gerektiğini gösteren ekran ile sizleri karşılıyor. Fotoğraflarınızın buluta aktarılmasını başlatmak için bu adım oldukça önemli. Sonraki ekranda ise en çok kullanılan sosyal ağlar listeleniyor. Yön tuşlarını kullanarak veya ok işaretini dokunarak servisler arası geçiş yapabiliyorsunuz. Sosyal ağ seçiminizi de yaptıktan sonra giriş yapıp, Photo Backup uygulamasının fotoğraflarınıza erişimine izin veriyorsunuz. Fotoğraflarınız görüntüledikten sonra yedeklemek istediğiniz fotoğrafları seçiyor ve “Backup” butonuna tıklayarak yedekleme işlemini başlatıyorsunuz. Yedekleme işlemi tamamlandıktan sonra resimlerinize ana ekrandan erişebiliyorsunuz.

Windows 8 ve 8.1 cihazınız için sosyal ağlardaki fotoğraflarınızı OneDrive hesabınıza zahmetsizce aktarabileceğiniz bir uygulama arayışında iseniz Photo Backup işinizi kesinlikle görecektir.

YORUMLAR