Photo Joiner (windows)

Photo Joiner

Photo Joiner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    761

  • Üretici

    Uconomix Technologies Pvt Ltd

Photo Joiner, fotoğraflarınızı birleştirmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Windows 8 uygulaması.

Photo Joiner, Windows 8 üzeri tablet ve bilgisayarınızda fotoğraflarınızı birleştirmek istediğinizde ihtiyaç duyacağınız uygulamalardan biri. Tamamen ücretsiz indirip kullanabileceğiniz fotoğraf birleştirme uygulaması sayesinde dilediğiniz sayıda fotoğrafı ister yan yana isterseniz de alt alta birleştirebiliyorsunuz.

Ücretsiz olmasına karşın ilginç olarak reklamlardan arındırılmış oldukça basit bir arayüz sunan Photo Joiner, Windows platformunda şimdiye kadar karşılaştığım en kolay kullanımlı ve pratik fotoğraf birleştirme uygulaması diyebilirim. Fotoğrafları birleştirmek için tek yapmanız gereken fotoğrafları uygulamaya aktarmak ve fotoğrafların hangi düzende birleştirmek istediğinizi seçmek.

Fotoğraflarınızı dikey, yatay ve klavuz görünümde birleştirmenizi izin veren uygulama basit görünmesine karşın ek seçenekler de sunuyor. Bunlar arasında fotoğraflar arasında çizgi olup olmayacağının belirlenebilmesi, ayrım çizgisinin inceliğinin ayarlanabilmesi, ayrım çizgisinin renginin seçilebilmesi, resimlerin aynı boyutta ayarlanabilmesi gibi seçeneklerin var olması dışında bunların tek tıkla kullanılabilir olmasını oldukça beğendim.

Photo Joiner ile birleştirdiğiniz fotoğrafları nasıl kaydedeceğinize gelecek olursam bu da oldukça basit; Çalışmanızı kaydetmek için tek yapmanız gereken sol altta yer alan kaydet butonuna tıklamak. Konumunu söyledim çünkü Kaydet butonu Facebook ve Twitter’da paylaş butonlarının yanına konulmuş ve isim verilmediğinden ilk bakışta anlaşılmıyor. Kaydetmenin dışında dilerseniz sosyal ağ hesaplarınızda da hızlıca paylaşabiliyorsunuz.

Fotoğraflarınızı birleştirmek için kullanabileceğiniz pratik ve ücretsiz bir Windows 8 uygulaması arıyorsanız Photo Joiner’ı indirip denemenizi öneririm.

YORUMLAR