Pixlr (Windows 8.1) (windows)

Pixlr (Windows 8.1)

Pixlr (Windows 8.1)
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pixlr, AutoDesk tarafından geliştirilen popüler fotoğraf düzenleme uygulaması.

Pixlr, AutoDesk tarafından geliştirilen popüler fotoğraf düzenleme uygulaması ve hem mobil cihazlar, hem web tarayıcılar, hem de MAC ve Windows cihazlar üzerinden kullanılabiliyor. Kolay kullanılabilir araçları ile milyonların sevgisini kazanan uygulamanın son olarak Windows 8 tablet ve billgisayarlar için olan sürümü ücretsiz indirilmeye sunuldu. Adobe Photoshop Express uygulamasına bir alternatif arıyorsanız kesinlikle denemenizi öneririm.

Windows 8 tablet ve bilgisayarınızdan aktaracağınız resimler üzerinde kesme, döndürme, kontrast ayarı yapma, ışıklandırma, odaklanma, bulanıklık efekti verme, kolaj oluşturma, kırmızı göz düzeltme, cilt kusurlarını düzeltme gibi profesyonellik isteyen işlemleri rahatlıkla yapmanıza izin veren araçlar sunan AutoDesk Pixlr Windows 8 uygulaması Windows 8 ve üzeri tüm cihazlarla uyumlu ve hem tablet hem de klasik cihaz sahiplerine hitap eden bir kullanım sunuyor.

Fotoğraflarınızı birkaç dokunuşla sanat eserlerine dönüştürebileceğiniz Pixlr uygulamasında hazırladığınız fotoğrafları paylaş seçeneğini kullanarak kolay bir şekilde, anında arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşma şansına da sahipsiniz.

Pixlr Özellikleri:

  • Etkili araçları içerisinde barındıran kullanımı basit arayüz
  • Kırpma, yeniden boyutlandırma, düzleştirme seçenekleri
  • Karanlık ışıktan ötürü düzgün çıkmamış fotoğrafları otomatik düzeltme
  • Renk, ışık, çözünürlük, doku ayarları
  • Aşırı pozlanmış bir fotoğrafı düzeltme
  • Cilt kusurları, kırmızı göz düzeltme
  • Fotoğraflarınızı sanat eserine dönüştüren filtre ve efektler

YORUMLAR