Player for SoundCloud (windows)

Player for SoundCloud

Player for SoundCloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Player for SoundCloud uygulaması ile SoundCloud'da paylaşılan parçaları ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz.

Player for SoundCloud, SoundCloud üzerinde paylaşılan şarkıları masaüstünüzden dinleyebileceğiniz, beğendiğiniz şarkıları tek dokunuşla indirebileceğiniz başarılı bir müzik uygulamasıdır.

Windows 8 platformunda sorunsuzca çalışan nadir SoundCloud uygulamalarından biri olan Player for SoundCloud, SoundCloud hesabınıza giriş yapmadan dünya genelinde kişilerce paylaşılmış milyonlarca şarkıyı dinleme fırsatı sunuyor. Tarayıcınızı açmanda SoundCloud’da paylaşılan tüm şarkılara kolaylıkla ulaşabiliyor, dilediklerinizi favoriler listenize alabiliyor, dilediklerinizi çevrimdışı çalmak üzere cihazınıza indirebiliyorsunuz. Arama işlevi sayesinde dinlemek istediğiniz şarkıyı hızlıca ulaşabiliyorsunuz.

Modern, akıcı ve sade kullanıcı arabirimi ile gelen Player for SoundCloud, arka planda çalma desteği ile geliyor. Bir yandan indirdiğiniz şarkılardan oluşan eşsiz çalma listenizi dinlerken diğer yandan çalışabiliyorsunuz.

YORUMLAR