Portable Update 2.3.7 (windows)

Portable Update

Portable Update
ÜCRETSİZ
İndir 0.18 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Portable Update ile Windows güncelleştirmelerini indirip USB diskinize yedekleyebilirsiniz.

Portable Update ile Windows güncelleştirmelerini indirip USB diskinize yedekleyebilirsiniz. Böylelikle Windows işletim sisteminizi yeni kurduğunuzda güncelleştirmeleri tekrar indirmezsiniz.

Windows Update ile Windows güncelleştirmelerini indirmeniz oldukça kolaydır. Ancak Microsoft, Windows işletim sistemlerinde güncelleştirmeleri yedekleme imkanı sunmadığından tekrar tekrar büyük boyutlarda güncelleştirmeleri indirmek ile uğraşırsınız. Bu da kotanızı olumsuz yönde etkileyecektir.

İşte tam bu noktada ihtiyacınız olan Portable Update, Windows işletim sisteminiz için gerekli olan tüm güncellemeleri bulur, indirir ve kendi önbellek klasörüne atar. Portable Update küçük boyutlu bir programdır. Program ilk defaya mahsus – programın çalışması için gerekli- 83 MB boyutunda dosya indirmesi yapar.

Basit bir arayüzü bulunan Portable Update’i kullanması oldukça kolaydır. History sekmesinde Windows işletim sisteminizde yüklü olan güncelleştirmeler görüntülenir. Bilgisayarınız için gerekli güncelleştirmeleri görmek için Search sekmesine gelin ve "Start" butonuna tıklayın. Arama işlemi tamamlandığında Download sekmesine gelerek çıkan güncelleştirmeleri seçin ve indirmeyi başlatmak için Start butonuna tıklayın. Son olarak Install sekmesine gelerek indirdiğiniz güncelleştirmeleri yine Start butonuna tıklayarak kurabilirsiniz. Tüm Windows güncelleştirmeleri .CAB dosyası olarak programın Cache klasörüne kopyalanacaktır. Bu klasörü USB diskimize kopyalayarak Windows güncelleştirmelerini yedekleme işlemini tamamlamış oluyoruz.

YORUMLAR