PrimeVine (windows)

PrimeVine

PrimeVine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PrimeVine, Windows 8 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için tasarlanmış ilk ve tek tam özellikli Vine istemcisidir.

PrimeVine, Twitter’ın 6 saniyelik video paylaşım servisi Vine’ı web tarayıcınızı açmadan kullanma kolaylığı sunuyor ve Windows 8 tablet ve bilgisayarlarla uyumlu ilk tam özellikli Vine istemcisi.

Twitter’ın sürekli olarak geliştirdiği video paylaşım uygulaması Vine’ı masaüstüne taşıyan istemcilerden biri olan PrimeVine’ı Twitter hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlayabiliyorsunuz ve gerek mobil gerekse de web sürümünde bulunan çoğu özelliği bünyesinde barındırıyor.

PrimeVine ile popüler Vine kullanıcılarının gönderilerine daha rahat ulaşabiliyor, beğendiğiniz Vine’ları yeniden paylaşabiliyor, kullanıcı ve etiket araması yapabiliyor, etiketleri başlangıç ekranınıza sabitleyerek ilginizi çeken etiketin kullanıldığı tüm Vine videolarına kolaylıkla erişebiliyorsunuz. Bunların yanında paylaşımı beğendiğiniz kişileri takibe alabiliyor, onlarla etkileşime geçebiliyorsunuz.

PrimeVine, web sürüm gibi Vine hesabınıza video yüklemenize izin vermiyor. Bunun dışında hem özellik hem de tasarım yönünden hiçbir farkı bulunmuyor. Gün içerisinde Vine videolarına bakmadan yapamayanlardansanız PrimeVine tam size göre.