ProcessKO 3.88 (windows)

ProcessKO

ProcessKO
ÜCRETSİZ
İndir 0.09 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızda açık olan servis ve programları hem anında hem de zamanlı olarak sonlandırmanıza yarayan ücretsiz bir program.

ProcessKO programı bilgisayarınızda yürütülen işlemleri durdurabilmenizi sağlayan hafif ve küçük bir uygulama. Özellikle sık sık yönetici haklarına sahip olmanız gerektiğini belirten işlem sonlandırma mesajlarından sıkıldıysanız bu programı beğeneceğinize eminim. Windows'un kendi görev yöneticisi her zaman tüm işlemleri durdurmakta başarılı olamayabiliyor ve ProcessKO sayesinde bu duruma bir dur diyebilirsiniz.

Program herhangi bir kurulum gerektirmiyor ve bu nedenle direkt olarak indirir indirmez kullanabilir yahut flash diskinize atarak istediğiniz bilgisayarda kullanmak üzere yanınızda taşıyabilirsiniz. Kurulum gerektirmediği için ne kayıt defterinizde bir iz bırakıyor ne de bilgisayarda herhangi bir dosyanın kalmasına neden oluyor.

Ayrıca sadece anında işlemlere değil, zamanlandırılmış görev sonlandırma işlemlerine de imkan tanımaktadır. Böylece istediğiniz saatte işlemine son verilmesini istediğiniz bir programın ya da işlemin ayarlarını kolayca yapabilirsiniz. Dilerseniz görev çubuğunda simge haline de getirebilme imkanınız mevcut. Sade arayüzü ile işlemlere son vermenin çok kolay olduğunu siz de görebilirsiniz. Kesinlikle önerdiğim programlar arasında yer almakta.