Project64 2.1 (windows)

Project64

2.1
Project64
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PC için Nintendo Emülatörü arıyorsanız Project 64 bu arayışınızı sona erdirecek.

Nintendo 64, konsol yarışlarında PlayStation oyunlarına karşı ciddi bir şekilde kan kaybetmişti. Bunun baş sebebi ise, CD yerine daha pahalı olan kartuşların oyun olarak sunulması. Üçüncü parti desteğinden yoksun bir konsol olarak ayakta kalmaya çalışan bu oyun, Nintendo'nun kendi şemsiyesi altında üretilen kaliteli oyunlar sayesinde tarihe iz bırakan oyunlar yarattı. Bunlardan akla ilk gelenler Super Mario 64, Ocarina of Time ve Super Smash Bros gibi oyunlar.

Bu oyunların tamamını Project64 sayesinde PC üzerinden oynamak mümkün. Nintendo 64 emülatörü olan Project64, Nintendo'nun bu konsola ait tüm oyun kütüphanesini bilgisayardan oynamanızı sağlıyor. Sade arayüzüne rağmen oldukça pratik ayarlara sahip olan bu emülatör, oyunların içerisinde kullanabileceğiniz hileleri otomatik olarak tanımlama yeteneğine sahip. Sizin kodları teker teker girmenize gerek kalmıyor. Yapmanız gereken tek şey, listede sunulmuş olan seçenekleri tıklamak.

PC üzerinde oynayabileceğiniz bir N64 GamePad bulunmuyorsa çift analoglu bir alternatif de doğru buton seçimleriyle durumunuzu kurtaracaktır. Oyun içi kaydetme, çözünürlük ayarlama gibi seçenekler sunan emülatör grafik kartınızın özelliklerini de kullanarak 3 boyutlu modellermelerin kalitesini yükseltebiliyor. 2 boyutlu animasyonlar eski kalitelerini korurken poligon grafiklerin daha temiz aktarılmasını sağlayan bu fonksiyon, daha iyi bir görüntü kalitesi bekleyenler için harika bir seçenek. Nintendo 64 konsoluna PC üzerinden hayat kazandırmak istiyorsanız Project64 sizi oldukça mutlu edecektir.

ARTILAR

Poligon grafiklerin kalitesini yükseltebiliyor

Ücretsiz

Kullanıma hazır oyun içi hile kodları

EKSİLER

Aşırı sade arayüz

YORUMLAR