Quick Search 5.15.1.62 (windows)

Quick Search

Quick Search
ÜCRETSİZ
İndir 5.19 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Quick Search, bilgisayarınızdaki dosya ve dizinleri kolayca arayarak bulmanızı sağlayan basit ama son derece yararlı bir Windows programı.

Quick Search, adından da anlayacağınız üzere bilgisayarınız üzerindeki dosyaları adına göre arama yaparak saniyeler içerisinde bulmanızı sağlayan kullanımı kolay ve yararlı bir program.

Bilgisayarınızdaki tüm dosya ve dizinleri tarayarak istediğiniz aramaların sonucunu size gösteren uygulama adını tam olarak hatırlayamıyor olsanız da istediğiniz dosyaları kolayca bulmanızı sağlıyor. Özellikle dosya açısından kalabalık olan bilgisayarlar üzerinde etkili olan programın çok sade bir arayüzü var. Bu nedenle programın kullanımı çok basit. Üstte yer alan arama çubuğuna istediğiniz kelimeyi yazarak istediğiniz dosya ya da dizini aratabiliyorsunuz.

Programın sunduu kolay dosya arama ve bulma özelliği dışında aramalarınızı fotoğraf, video, ses vb. şekilde filtreleyerek aradığınız dosyaları çok daha kolay bulmanız mümkün. Bununla birlikte ekranın sol altında bulunan dosya ve dizin seçeneklerini de kaldırıp ekleyerek aramalarınızı daha da spesifik hale getirebiliyorsunuz.

Eğer aradığınız dosyaları bulmakta zorluk çekiyorsanız Quick Search'ü mutlaka indirip denemenizi tavsiye ederim. Programın ücretli versiyonu da bulunuyor.

YORUMLAR