RealPlayer Cloud 17.0.6 (windows)

RealPlayer Cloud

RealPlayer Cloud
ÜCRETSİZ
İndir 1.02 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RealPlayer Cloud, video yükleme, paylaşma ve taşımanın en basit yoludur.

RealPlayer Cloud, video depolayan kullanıcılara özel olarak hazırlanmış bir bulut depolama aracıdır. Videolarınızı RealPlayer’ın bulut ortamına taşıyabilir ve ister Windows sistemli bilgisayarınızdan isterseniz de akıllı telefon ve tabletlerinizden izleyebilirsiniz.

Video formatlarını çevirmeden başarılıyla oynatabilen ve MKV, DIVX, XVID, MOV, AVI, MP4, FLV ve WMV gibi tüm popüler formatları destekleyen RealPlayer Cloud ile HDMI veya USB kabloları ile uğraşmadan videolarınızı cihazlarınız arasında aktarabilir ve herhangi bir cihazınızdan videolarınızı izleyebilirsiniz. Bunun için aynı WiFi ağını kullanmanız yeterlidir. Otomatik senkronizasyon özelliği sayesinde masaüstünüzden eklediğiniz bir video, eş zamanlı olarak diğer cihazlarınıza aktarılır. Dilerseniz videoları arkadaşlarınızla paylaşabilir, videolarınızın gizlilik ayarını isteğinize göre değiştirebilrsiniz. Videolarınızı bulut ortama yükleyebilir, internet bağlantınız olmasa dahi videolarınıza tüm cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Çapraz platform destekli RealPlayer Cloud yazılımını ücretsiz hesabınızı oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Facebook hesabınızla ilişkinlendirerek kayıt işlemini daha hızlı tamamlayabilmenz de mümkün kılınmış. Kısa süre bu işlemin ardından yazılımın sade arayüzü sizleri karşılıyor. Videoları nasıl yükleyeceğiniz, bulut ortama nasıl taşıyacağınız, videoları indirmek için cihazlarınızı nasıl bağlayacağınız kısacası yazılımın tüm özelliklerinin kullanımına ilşkin öğretici videolar da yazılıma entegre edilmiş.

Ücretsiz 2GB depolama alanı sunan RealPlayer Cloud, cihazlar arası videolarınızı taşıyabileceğiniz, paylaşabileceğiniz ve yükleyeceğiniz sosyal ağ destekli hızlı, kolay kullanımlı ve ücretsiz harika bir yazılım.

YORUMLAR