Recent Files Scanner (windows)

Recent Files Scanner

Recent Files Scanner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Recent Files Scanner bilgisayarınızdaki dosya değişikliklerini takip altına almanızı sağlayan bir programdır

Recent Files Scanner kullanıcılara bilgisayarlarında gerçekleşen dosya değişikliklerini takip etme konusunda pratik çözüm sunan bir dosya takip programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Recent Files Scanner dosyalarınızın izini kaybettiğiniz durumlarda size bu dosyaları bulma imkanı veriyor. Bilgisayarımızı kullanırken kimi zaman yanlışlıkla dosyalarımızı farklı klasörlere gönderebiliyor veya silebiliyoruz. Bazen de klasörlerimizi düzenlerken bazı dosyalarımızın nerede olduğunu hatırlayamayabiliyoruz. Bu tür durumlarda bu dosyaları bulmak için Recent Files Scanner'ı kullanabilirsiniz.

Recent Files Scanner .Net Framework tabanlı bir uygulamadır. Program temel olarak sabt disklerinizde depoladığınız klasörlerde yakın zaman içerisinde değiştirilmiş dosyaları taramakta ve tespit etmekte. Program dosya içeriğine göre veya dosya adına göre de arama yapabilmekte.

Recent Files Scanner ile belli bir klasörü takipe alabilir ve bu klasörde veya alt klasörlerinde yapılan değişiklikleri görebilirsiniz. Recent Files Scanner bu işlemler için belli bir zaman aralığı belirlemenize izin veriyor.

YORUMLAR