Remote Utilities Free Edition 6.3.0.2 (windows)

Remote Utilities Free Edition

Remote Utilities Free Edition
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 16.12 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzaktaki bilgisayarlarınıza sorun yaşamadan ve tüm işlemlerinizi gerçekleştirerek bağlanmak istiyorsanız bu programı indirebilirsiniz.

Remote Utilities programı uzaktaki bir bilgisayarı kontrol etmek istediğinizde kullanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi ve hem kullanışlılığı hem de sağlıklı bağlantı kurabilmesi nedeniyle kesinlikle tercih edebilecekleriniz arasında yer alıyor. Sık sık diğer bilgisayarlara bağlanmak her ne kadar Windows'un kendi araçları ile mümkün olsa da daha fazla özellik isteyen kullanıcılar Remote Utilities gibi programları tercih ediyorlar.

Uygulamanın bu sürümü 30 gün boyunca sınırsız olarak kullanılıyor ve size uzak bilgisayarın görev yöneticisini kullanabilme, dosya transferleri yapabilme, uzaktan program başlatma, sohbet ve uzak kamera desteği sunuyor. Görüntü kalitesinin iyi ve hızının da tatmin edici olması, aynı zamanda sekmeli çalışma olanağı sunması da uygulamanın dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor diyebilirim.

30 günün ardından kullanmaya devam etmek isterseniz uygulama içerisindeki kayıt ayarlarını kullanarak e-posta adresiniz ile ücretsiz lisans anahtarını da alabilirsiniz.

YORUMLAR