Ron's Renamer 2015.03.12.2135 (windows)

Ron's Renamer

Ron's Renamer
ÜCRETSİZ
İndir 1.10 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ron's Renamer, bir ve birden fazla dosyanın adını değiştirmek için kullanabileceğiniz kullanımı basit, hızlı ve ücretsiz bir dosya adlandırma programı.

Ron's Renamer, bilgisayarınızda bulunan dosya ve dökümanların isimlerini ister teker teker isterseniz de toplu şekilde değiştirme olanağı sunan yararlı ve basit bir program. Kullanımı oldukça basit olan bu program sayesinde, isimlerini değiştirmek istediğiniz dosyaları sürükleyerek program içerisine bırakarak işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca toplu dosyalar içeren büyük dosyaları da sürükle bırak ile programa atarak, içerisinden hangi dosyaların adının değişmesini istediğinizi seçebiliyorsunuz.

Bir kaç tıklama ile dosya adı değiştirebilmenizi sağlayan Ron's Renamer, hem güvenli hem de güçlü bir program. Bu özellikleri dışında oldukça hızlı çalışan program, yüzlerce dosyaadını saniyeler içerisinde değiştirebiliyor.

Özellikle toplu dosya işlemleri ile uğraşan kişilerin işine yarayabileceğini düşündüğüm programın hem ücretsiz hem de ücretli versiyonu bulunuyor. Ücretsiz versiyonunda 75 dosya adı değiştirme limiti bulunuyor. Bu limite kadar yapacağınız işlemlerde herhangi başka bir limit bulunmuyor.

Dosyalarınızı yeniden adlandırmadan önce gelişmiş seçenekler sunan Ron's Renamer, yenilenecek olan dosya adlarına boşluk, yazı, rakam, tarih, bulunduğu yer vb. parametreler ekleyeyip çıkarabiliyor. Uzun dosya adlarını da destekleyen program sayesinde dosya adlarını dilerseniz cümle olarak atayabiliyorsunuz.

Yeniden dosya adlandırma programına ihtiyaç duyuyorsanız, Ron's Renamer'ın ücretsiz versiyonunu hemen indirerek mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR