R.W. Files Wiper 1.1.2 (windows)

R.W. Files Wiper

R.W. Files Wiper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

R.W. Files Wiper programı sayesinde dosyalarınızı güvenle silebilir ve geri döndürülmelerini önleyebilirsiniz.

Bilgisayarlarımızda bulunan dosyaları Windows'un kendi dosya silme aracını kullanarak sildiğimizde, aslında dosyalar fiziksel olarak diskten kaldırılmazlar ancak yazılımsal olarak orada olmadıkları varsayılır. İlerleyen zamanlarda diskin o bölümlerine veriler yazıldıkça dosyalarımız silinmiş olurlar ancak bu oldukça uzun vakit alabilir. Dosyaların tamamen silinmedikleri bu aralıkta, kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilmeleri mümkün ve dolayısıyla güvenli bir şekilde dosya temizliği yapmak oldukça önemli hale geliyor.

R.W. Files Wiper programı, bu amaçla kullanabileceğiniz programlardan bir tanesi ve sildiğiniz dosyaların disk yüzeyinden tamamen kaldırılması için kullanılıyor. Çok kolay bir kullanıma sahip olması ve basit bir arayüze sahip olması ise deneyimsiz kullanıcıların dahi dosyalarını silerken zorlanmamalarını sağlayacaktır.

Tek tek değil aynı zamanda toplu olarak da dosya silmeye izin vermesi nedeniyle yüzlerce dosyayı dahi aynı anda silebilir ve ortadan tamamen kaldırabilirsiniz. Kullanırken isterseniz programı arayüzünden faydalanabilir, dilerseniz de "Gönder" menüsüne olan entegrasyonu kullanarak dosyaları programa anında gönderebilir ve silebilirsiniz.

Eğer sık sık güvenli dosya silme işlemleri yapıyor ve dosyalarınızın ortadan en iyi şekilde, geri döndürülemez halde kaldırılmalarını istiyorsanız göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.