SanDisk Media Manager 2.1.0.4 (windows)

SanDisk Media Manager

SanDisk Media Manager
ÜCRETSİZ
İndir 131.99 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SanDisk Media Manager ile telefonunuz ve bilgisayarınız arasında kolayca dosya transfer edebilirsiniz

SanDisk Media Manager kullanıcılara cep telefonu ile bilgisayar arasında kolayca dosya transferi yapma ve yeni dosyaları otomatik olarak eşitleme imkanı veren kullanışlı bir dosya transfer programıdır.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz SanDisk Media Manager sayesinde cep telefonunuzu USB kablo ile bilgisayarınıza bağladığınızda telefonunuzun içerisindeki dosyalara kolayca erişebiliyorsunuz. Program size cep telefonunuzun içindeki dosya ve klasörleri bilgisayarınız üzerinden rahatça düzenleme imkanı tanımaktadır. Bu sayede cep telefonunuzun içerisindeki dosya gezgini ile boğuşmaktan kurtulmaktasınız.

SanDisk Media Manager bize cep telefonumuza kaydettiğimiz resimleri, videoları ve müzikleri kolayca yedekleme imkanı da sunuyor. Programın sahip olduğu eşitleme özelliği sayesinde cep telefonunuzu bilgisayarınıza bağladığınızda içerisindeki dosyalar analiz ediliyor ve yeni eklenen dosyalar tespit edilerek otomatik olarka bilgisayarınıza yedekleniyor. Bu sayede olası veri kayıplarının önüne geçebiliyorsunuz.

SanDisk Media Manager ile hem cep telefonunuzdaki dosyaları bilgisayarınıza atabiliyorsunuz hem de bilgisayarınızdan cep telefonunuza dosya gönderebiliyorsunuz. Program cep telefonunuzda yer alan dosyaları kolayca sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilmenizi de mümkün kılıyor.