Serial Port Monitor 1.2.0.44 (windows)

Serial Port Monitor

Serial Port Monitor
ÜCRETSİZ
İndir 1.12 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızın seri bağlantı noktasını (serial port) yönetmek ve kayıt altına almak için kullanabileceğiniz ücretsiz program.

Serial Port Monitor, bilgisayarınızdaki adından anlayabileceğiniz gibi seri bağlantı noktalarını gözetlemenizi, durumlarını görmenizi ve kayıtlarını tutabilmenizi sağlayan ücretsiz programlardan bir tanesi. Pek çok cihazın bilgisayarlarımıza seri porttan bağlanması nedeniyle, bu cihazların bağlıyken hangi işlemleri gerçekleştirdiklerini anında program aracılığı ile görebiliyorsunuz.

Dilerseniz tüm portları, dilerseniz de sadece istediğiniz bağlantı noktalarını sürekli olarak takip edebilen program, ayarlar menüsü sayesinde daha ince detaylarla da uğraşmanıza olanak tanıyor. Gözlemleri anlık yapmak istemiyorsanız ancak kayıtlarının tutulmasını istiyorsanız, bu da yine kayıt defteri özelliği ile mümkün hale geliyor.

Hem kolay ve basit kullanılır bir arayüze hem de ücretsiz kullanıma sahip olan programı, yazıcı ve diğer aygıtları serial port üzerinden bağlayanlar güvenle kullanabilirler.

YORUMLAR