Shellfire VPN 2.4 (windows)

Shellfire VPN

2.4
Shellfire VPN
ÜCRETSİZ
İndir 62.50 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shellfire VPN ile engelli sitelere giriş yapabilirsiniz

Shellfire VPN kullanıcılara YouTube gibi engelli sitelere giriş yapma ve anonim gezinti yapma imkanı sunan ve tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir VPN programıdır.

VPN, yani Virtual Private Network - Sanal Özel Ağ terimi internet trafiğinizi başka bir IP numarasına yönlendirme ve veri transferlerini bu IP üzerinden gerçekleştirme anlamına gelir. Bu size internete farklı bir coğrafi konumdan bağlanıyormuşsunuz gibi internet üzerindeki içeriklere özgürce erişme imkanı sunan bir teknolojidir. VPN ağları kullanılarak yasaklı sitelere giriş yapılabileceği gibi anonim gezinti yapmanız da sağlanır. Çünkü gerçek IP numaranız başka bir IP numarası gibi gösterilerek maskelenir ve coğrafi konumunuzu ve kişisel bilgilerinizi ele veren IP numaranız saklanır.

Shellfire VPN herhangi bir veri trafiği limiti olmadan kullanıcılara ücretsiz olarak VPN ağlarına erişim imkanı veriyor. Program ile saniyede 768 kbit hızında internete erişebilmeniz mümkün. Program ayrıca 128 bit veri şifrelemesi de sunuyor. Bu sayede internet üzerinde transfer ettiğiniz bilgilere erişim engelleniyor. Eğer herkese açık WiFi noktalarından internete bağlanıyorsanız Shellfire VPN kullanarak verilerinizin çalınmasını engelleyebilir, rahatça internette gezinti yapabilirsiniz.