Shortcuts Search And Replace 1.6.6 (windows)

Shortcuts Search And Replace

Shortcuts Search And Replace
ÜCRETSİZ
İndir 0.37 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki programların kısayollarını kolayca yönetmenizi sağlayan uygulama aynı zamanda ücretsiz.

Shortcuts Search and Replace programı, bilgisayarınızda çok fazla program varsa ve bu programların kısayollarını yönetmekte sorunların yaşıyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve en kolay yoldan bu kısayolların yönetimini gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Oldukça kolay kullanılır bir arayüze ve yapıya sahip olması sayesinde tüm bilgi düzeyindeki kullanıcılar rahatça kullanabileceklerdir.

Kurulum gerektirmeden direkt olarak çalışan programı aktif hale getirdikten sonra, arama menüsünü kullanarak herhangi bir programın adını aramaya başlayabilir, ayrıca hangi dizinlerde arama yapılacağını da kolayca belirleyebilirsiniz.

İsterseniz tüm bir diski aratabileceğiniz gibi, isterseniz sadece belli klasörleri de seçebilirsiniz. Arama işlemi tamamlandığında, belirlediğiniz programın adı, tam olarak sistemde nerede olduğu ve çalıştırıldığı kalsörü, ikonlarını ve açıklamalarını görebilirsiniz. Elbette programın kısayollarına dair bir liste de karşınıza çıkacaktır ve daha sonra bu listeyi incelemek üzere çeşitli dosya formatlarında kaydedebilirsiniz.

Aynı zamanda ölü kısayolları yani artık programı olmayan ve işlevsiz hale gelmiş kısayolları da etkisiz hale getirerek sisteminizi yükten kurtarabiliyor. Performans olarak yeterli olan programın sistem kaynaklarını da oldukça verimli bir şekilde tükettiğini söylemek gerek.

YORUMLAR