Simple HDD Cloner 2.0 (windows)

Simple HDD Cloner

2.0
Simple HDD Cloner
ÜCRETSİZ
İndir 0.08 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Simple HDD Cloner'ı kullanarak bilgisayarınıza takılı olan disk sürücülerini kolayca klonlayabilirsiniz.

Simple HDD Cloner programı, bilgisayarınızda bulunan sabit disk veya diğer taşınabilir diskleri birebir olarak kopyalamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir program. Her ne kadar direkt olarak disklerin içerisinde yer alan dosyaları kopyalamak mümkün olsa da, birebir kopyalama gereken yani tüm dosya sistemi bilgilerini de içeren bir işlem için Simple HDD Cloner gibi programlara ihtiyaç duyulabiliyor.

Program herhangi bir kurulum gerektirmediği için indirdikten sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca taşınabilir sürücülerle yanınızda başka bilgisayarlara da kopyalayabilir ve işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Programın arayüzü, herkesin anlayabileceği şekilde basit ve düzenli olduğu için, disk klonlama işlemlerinde bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Klonlama işlemini başlatmak için tek yapmanız gereken ilk olarak bir diskin bütününü yahut bir bölümünü seçmek, daha sonra da hedef diski seçmek. Klonlama işleminin süresi ve hızı elbette diskin büyüklüğüne ve donanımınızın hızına göre değişiklik gösterecektir.

Sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanabilen ve sorunsuzca çalışan programı, disk klonlama işlemleri için güvenle kullanabilirsiniz.

YORUMLAR