Skitch Touch (windows)

Skitch Touch

Skitch Touch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skitch Touch uygulaması ile arkadaşlarınızla görsel olarak iletişim kurabilirsiniz.

Skitch Touch, arkadaşlarınızla, çalışma arkadaşlarınızla görsel olarak iletişime geçmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Hem dokunmatik kontrolleri hem de klavye ve fare kullanımını destekleyen uygulama ile fotoğraf çekebilir, ekran görüntüsü alabilir, harta işaretleyebilir, yarattığınız notları kaydedebilir ve dilediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz.

Skitch Touch, karşı tarafa yazılı olarak bir türlü anlatamadığınız bir şey olduğunda başvurabileceğiniz bir uygulama. Popüler çevrimiçi ve çapraz platform destekli Evernote’un geliştirdiği uygulama ile not hazırlamanın haricinde bilgisayar ve tabletinizin ekran görüntüsünü alabilir, içe aktararak düzenleme yapabilirsiniz.

Sunulan düzenleme araçları arasında; ok çıkarma, şekil çizme, metin ekleme, belli bir alanı mozaikleştirme, vurgulama, kırpma bulunmaktadır.

Evernote hesabınıza giriş yaparak, Skitch notlarınızı kaydedebilir, bunları cihazlarınız arasında senkronize edebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Evernote kullanıcısı değilseniz doğrudan uygulama içerisinden yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.

YORUMLAR