Soft4Boost Dup File Finder 4.1.3.183 (windows)

Soft4Boost Dup File Finder

Soft4Boost Dup File Finder
ÜCRETSİZ
İndir 13.58 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki birbirinin kopyası olan dosyaları bulmak ve temizlemek için bu tarama uygulamasını kullanabilirsiniz.

Soft4Boost Dup File Finder programı bilgisayarlardaki kopya dosya ve dökümanları bulmaya yarayan kullanışlı bir yazılım. Özellikle sürekli olarak binlerce dosya ile çalışanların ve yıllar içerisinde sisteminde çok fazla döküman birikmiş olanların kullanması önerilen bir uygulama diyebilirim.

Birbirinin kopyası olan onlarca dosya hem sabit diskinizde gereksiz yere yer kaplamaktadır hem de sistem performansınızda sıkıntılara neden olmaktadır. Soft4Boost Dup File Finder kullanılırken tüm diskiniz program tarafından bir taramadan geçirilmektedir ve kopya olan dosyalar isterseniz çöp kutusuna gönderiliyor, isterseniz de direkt olarak tamamen silinmesi sağlanıyor.

Dosya tarama işlemleri ise hem dosya adlarına göre hem de dosya içeriklerine göre gerçekleştiriliyor. Böylece adı aynı olmayan ancak içerikleri tamamen aynı olan dosyalar da boşuna yer kaplamıyorlar ve bulunabiliyorlar. Çalışmak için sistem yetkisine sahip olması gereken uygulama tüm dosyalarda detaylı bir tarama gerçekleştirdiği için bir miktar sistem kaynağı tüketiyor.

Eğer bilgisayarınızda tam bir temizlik işlemi yapmak istiyorsanız kesinlikle kullanmanız gerekenlerden birisi olduğuna inanıyorum. Kurulum sırasında çıkan tekliflere hayır diyerek web tarayıcınıza toolbar kurulmasını engelleyebilirsiniz.

YORUMLAR