Soft4Boost Secure Eraser 4.5.1.589 (windows)

Soft4Boost Secure Eraser

Soft4Boost Secure Eraser
ÜCRETSİZ
İndir 11.87 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Soft4Boost Secure Eraser, sabit diskiniz üzerinde yer alan dosyaları kalıcı olarak silebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Soft4Boost Secure Eraser, kullanıcıların kendileri için hassas ve özel olan verileri bilgisayarlarından güvenli bir şekilde kalıcı olarak silebilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz bir güvenli dosya silme programıdır.

Kullanımı oldukça kolay olan program, aynı zamanda oldukça sade ve basit görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Tek yapmanız ereken program içerisinde yer alan dosya gezgini yardımıyla kalıcı olarak silmek istediğiniz dosyaları seçmek ve ardından farklı silme metotları arasından istediğinizi seçerek silme işlemine başlamaktır.

Simple Overwrite, HMG IS5 Basic, GOST P50739-95, DoD 5220.22-M (E), Bruce Schneier Method, DoD 5220.22-M (ECE) ve RCMP TSSIT OPS-II gibi 7 farklı güvenli dosya silme yönteminden birini seçerek, sabit diskiniz üzerinde yer alan dosyaları veya klasörleri kalıcı olarak silebilirsiniz.

Dosya silme işlemlerinin dosya ve silme metoduna göre değişiklik gösterdiği program, piyasadaki rakipleriyle karşılaştırıldığı zaman oldukça iyi tepki sürelerine sahiptir ve güvenli silme işlemlerini oldukça hızlı bir şekilde tamamlar.

Sonuç olarak sizin için önem taşıyan dosyaları tekrar geri getirilemeyecek şekilde bilgisayarınızdan silmek istiyorsanız Soft4Boost Secure Eraser'ı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.