Speed Checker 1.2.0.0 (windows)

Speed Checker

Speed Checker
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Speed Checker, Windows 8 cihazlarınızda internet hızınızı ölçebileceğiniz bir hız testi uygulamasıdır.

Speed Checker, internet hızınızı test edebileceğiniz ücretsiz bir Windows 8 uygulamasıdır.

Windows 8 bilgisayar ve tabletler için özel olarak optimize edilmiş hız testi uygulaması Speed Checker ile indirme ve yükleme hızınızı test edebilir, test sonuçlarınızı karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca anlık veri indirme hızınızı ve ping durumunu grafik üzerinden görebilirsiniz.

Dünya genelinde 100 milyon civarında hız testi gerçekleştirmiş ve BBC, Guardian ve çeşitli İnternet Servis Sağlayıcıları tarafından güvenilen en popüler hız testi web sitelerinin arkasındaki şirket SpeedChecker tarafından geliştirilen uygulama, hız testinizi başarıyla gerçekleştirabilmek adına sadece cihazınız hakkında gerekli bilgileri toplar ve kimseyle paylaşmaz.

İstediğiniz sunucu üzerinden hız testi gerçekleştirmenize imkan veren uygulama ile performansı artırmaya yönelik bazı seçenekler de sunuyor. Tarama işlemi ve yararlı ipuçlar sayesinde internetinizi her zamankinden daha hızlı kullanabilirsiniz.

Sade arayüzü sayesinde geçmiş test sonuçlarınızı kolayca görebilir, yeni bir test başlatabilir, test sonuçlarını grafik üzerinde inceleyebilirsiniz. Birçok Windows 8 cihazıyla uyumlu çalışan hız testi uygulamasının başlıca özellikleri:

  • Tek tıkla indirme, yükleme ve ping hız testi gerçekleştirme
  • Tüm test sonuçlarını cihazda saklama
  • Test sonuçlarını grafik üzerinde görme
  • Sonuçları e-posta ve sosyal ağlar aracılığıyla paylaşma

YORUMLAR