Surface Hub (windows)

Surface Hub

Surface Hub
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Surface Hub uygulaması ile Surface tablet kalemlerinin hassasiyetini ayarlayabilir ve butonlarını özelleştirebilirsiniz.

Surface Hub, Microsoft’un en yeni tablet hibriti Surface Pro 3’ün eşi benzeri olmayan kalemi kalibre etmenizi ve özelleştirmenizi sağlayan bir Microsoft uygulamasıdır. Şu an için sadece Surface Pro 3 tablet kullanıcılarının kullanımına sunulan ancak sonraki güncellemelerle diğer modellerde de kullanılabilecek uygulama, tamamen ücretsiz olarak geliyor.

Surface Hub uygulaması ile tabletle birlikte gelen kalemin hassasiyet derecesini -kaydırıcıları kullanarak- basitçe isteğinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Sonrasında uygulamadan ayrılmadan kalem hassasiyetini test edebiliyorsunuz. Kalemi kalibre etmenin yanı sıra üst butonunu (Sonraki güncellemelerle alttaki butonların da özelleştirilebileceği söyleniyor.) özelleştirebiliyorsunuz. Bu sayede kalemin üstteki butonuna bastığınızda OneNote’un modern veya masaüstü uygulaması başlatılıyor.

Surface tabletinizle ne kadar mutlu olduğunuzu belirtebileceğiniz bir geri bildirim sistemine de sahip olan uygulamanın tüm Windows 8 cihazlara yüklenebildiğini ancak şu an için sadece Surface Pro 3 tablet kullanıcılarına yönelik olduğunu hatırlatalım.