Switch Port Mapper 1.0.6 (windows)

Switch Port Mapper

Switch Port Mapper
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Birçok bilgisayarı birbirine bağlayan bir iş veya ev ortamına sahipseniz bu bağlantıların sağlığını denetlemekiçin bu yazılımı kullanabilirsiniz.

Birbirilerine bağlı olan bilgisayarlarla çalışıyorsanız ve bu lokal bağlantının düzgün çalışmadığını düşünmeye başladıysanız bu konuda emin olabilmek için Switch Port Mapper isimli bu uygulamayı kullanıp kesin verilere ulaşmanız mümkün. Hafifsiklet bir uygulama olan Switch Port Mapper oldukça az yer kaplayan ve olabildiğince sade bir arayüz eşliğinde bağlı olan cihazlar hakkında detaylı veriler sunuyor.

Port bağlantılarının hızını ve sayaçlarını sizlere detaylarıyla aktaran bu uygulama bağlı olan tüm araçların MAC ve IP adreslerini bile tanımlıyor. Tablo halinde beliren arayüzde hangi portların bağlı olduğunu gösteren Switch Port Mapper ile kablo takılı olsa bile bağlantı kurulamayan bilgisayarları tespit etmeniz mümkün olacak.

Ofis ortamları, internet kafeler, fotokopi dükkanları ve benzeri bağlantılı araçlar sistemini kullanan herkes için Switch Port Mapper isimli bu ücretsiz uygulama göz atmaya değecek hayat kurtaran fonksiyonlar sunuyor.

YORUMLAR