TEB

TEB
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TEB resmi Windows 8 uygulaması ile bankacılık işlemlerinizi bilgisayar ve tabletinizden gerçekleştirebilirsiniz.

TEB (Türkiye Ekonomi Bankası), bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz, iç ve dış piyasayı takip edebileceğiniz, ekonomi haberlerini okuyabileceğiniz, finansal hesaplamalarınızı yapabileceğiniz resmi bir uygulamadır.

TEB Windows 8 uygulaması ile İnternet Şubesi’ne güvenli bir şekilde erişebilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Yakınınızdaki ATM ve Şube’lerin adres ve telefon bilgilerine ulaşabilir, ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, güncel kampanyalara göz atabilir, finansal araçları kullanarak IBAN, döviz kuru ve kredi hesaplayabilir, yurt içi ve yurt dışı piyasaya bilgilerine bakabilirsiniz. TEB Piyasa yorumu ile bankacılık uzmanları tarafından hazırlanan analizleri izleyebilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası’nın Windows 8 platformu için hazırladığı resmi uygulamada bankacılık işlemlerinizi doğrudan uygulama içerisinden yapamıyorsunuz. Ancak sizi TEB’in resmi web sitesine yönlendirdiğinden adres kontrolü yapmadan gönül rahatlığıyla İnternet Şubesi’ne giriş yapabilirsiniz.

YORUMLAR