Telefon ve Adres Rehberi Programı 0.3 (windows)

Telefon ve Adres Rehberi Programı

0.3
Telefon ve Adres Rehberi Programı
ÜCRETSİZ
İndir 3.60 MB
0  
0  
1  
0  
0  
kullanıcı

Telefon ve Adres Rehberi Programı ile kişi bilgilerini kolayca kayıt altına alabilirsinizs

Telefon ve Adres Rehberi Programı kullanıcılara farklı kişilerin telefon numarası ve adres bilgilerini kayıt etmeleri için pratik bir yol sunan bir rehber programıdır.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Telefon ve Adres Rehberi Programı sayesinde kalem ve kağıt kullanmadan bütün adres ve telefon bilgilerini dijital olarak kaydedebiliyorsunuz. Türkçe arayüze sahip bir telefon rehberi olan Telefon ve Adres Rehberi Programı kişilerin adres bilgileri ve telefon numaralarının yanında e-posta adreslerini de kaydetmenize yardımcı oluyor. Yazılım bu yönüyle hem işletmelere hem de bireysel kullanıma hitap eden bir yapıya sahip olmakta. Özellikle yüzlerce müşteriye hizmet veren bir işletme sahibiyseniz Telefon ve Adres Rehberi Programı sizin için hayati öneme sahip olacak bir uygulama olabilir.

Telefon ve Adres Rehberi Programı kişilerin telefon, adres, e-posta bilgileriyle birlikte özel notlar da kaydedebilmekte. Bu sayede belli kişiler hakkında dikkat etmeniz gereken konulara notlar arasında değinebilir, karışıklıkları önleyebilirsiniz.

Telefon ve Adres Rehberi Programı ile ilgili görüşlerinizi yazılım üreticisine iletebilir ve yazılım geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz. Telefon ve Adres Rehberi Programı genel olarak ele alındığında rahat bir şekilde kullanılabilen, anlaşılır ve ihtiyacı karşılayan bir yazılımdır.

YORUMLAR