Todo PCTrans Free 8.0 (windows)

Todo PCTrans Free

8.0
Todo PCTrans Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EaseUS Todo PCTrans programını kullanarak verilerinizi güvenle başka bir bilgisayara taşıyabilirsiniz.

EaseUS Todo PCTrans Free güncellenen sürümüyle kullanıcılara daha iyi hizmet veriyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu program yardımıyla bilgisayarlar arasındaki veri transfer işlemlerinizi büyük kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni bir bilgisayar almanın tek kötü yanı, eski bilgisayarda depolanmış olan verilerin aktarım süreci ve bu süreçte yaşanabilecek potansiyel problemlerdir. Neyse ki EaseUS bu konuda kullanıcılara yardımcı olacak bir program tasarladı.

Söz konusu bu program sayesinde bilgisayarınızda depoladığınız müzik, video, resim, uygulama ve dokümanları EaseUS Todo PCTrans Free ile yeni bilgisayarınızı hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz. Elbette ki süreç dosyaların toplam boyutuna bağlı olarak değişkenlik gösteriyor fakat program süreci mümkün olduğunca hızlı bir şekilde tamamlıyor.

Windows XP, Vista, Windows 7 ve 8 sürümlerinde sorunsuz olarak çalışan bu programda tamamen kullanıcı dostu, pratik bir arayüze yer verilmiş. Eğer siz de verilerinizin güvenliği düşünüyor ve yeni bir bilgisayar alınca verilerinizi kolayca aktarmak istiyorsanız EaseUS Todo PCTrans Free’yi mutlaka kullanmalısınız.